Kurumsal

“30 yıl” dile kolay …

Başlangıcından günümüze kadar bitmek bilmeyen meslek aşkımız, sağlığınız için verdiğimiz hizmetler, bizi biz yapan değerimiz ile uzman hekimlerimiz, eğitimli ve tecrübeli tıbbi ekibimiz ile bizler daima yanınızdayız …

Misyonumuz

•Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş tıbbi kadromuz ile kaliteli hizmet sunan bir ikinci basamak sağlık kuruluşuyuz.

•Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.

•Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.

•Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

Vizyonumuz

Hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk bilinciyle karşılayan, yeniliklere açık, Gaziosmanpaşa’ mızın öncü özel sağlık merkezi olma sorumluluğu ile sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı olarak bölgemiz insanlarına sunmaktır.